Zetec Service

Informații de contact

Zetec Service
Strada Alexandru Moruzzi Nr. 58, Galați, Romania
Galaţi, Județul Galați
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0747 024 282
Telefon: 0336 401 838
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Pătrat: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Zetec Service este amplasată în Galaţi, Județul Galați. Această companie operează în următorul domeniu: Service auto.
Industrie
Automobilistică »  Service auto
Implicat în:
Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Coduri ISIC
4520

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Zetec Service?

Numărul de telefon al companiei Zetec Service este 0747 024 282.
Q2

Unde se află Zetec Service?

Zetec Service are sediul la Strada Alexandru Moruzzi Nr. 58, Galați, Romania, Galaţi, Județul Galați.
Q3

În ce zile sunt deschise Zetec Service ?

Zetec Service este lun.–vin. 08:30–18:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Zetec Service?

Puteți contacta Zetec Service telefonic la numărul 0747 024 282.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Zetec Service?

Site-ul web al companiei Zetec Service este www.zetec.ro.
+

Scrie o recenzie