Www.funghi.ro Srl

Informații de contact

Www.funghi.ro Srl
DN73C 322, Robaia 117520, Romania
Hobaia, Județul Giurgiu, 117520
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0770 807 192
Telefon: 0745 926 186
Telefon: 0248 268 692
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Www.funghi.ro Srl este amplasată în Hobaia, Județul Giurgiu.
Industrie
Alimente
Implicat în:
Fruit and Vegetable Store
Coduri ISIC
4721

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Www.funghi.ro Srl?

Numărul de telefon al companiei Www.funghi.ro Srl este 0770 807 192.
Q2

Unde se află Www.funghi.ro Srl?

Www.funghi.ro Srl are sediul la DN73C 322, Robaia 117520, Romania, Hobaia, Județul Giurgiu.
Q3

În ce zile sunt deschise Www.funghi.ro Srl ?

Www.funghi.ro Srl este lun.–vin. 08:00–17:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Www.funghi.ro Srl?

Puteți contacta Www.funghi.ro Srl telefonic la numărul 0770 807 192.
+

Companii în Cod Postal 117520

Companii în 117520: 31
+

Scrie o recenzie