Vila duplex Sântandrei

4,0 ★★★★★ 1+ recenzii

Informații de contact

Vila duplex Sântandrei
Str. Facliei nr. 17
Comuna Sântandrei, Bihor, 417515
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0722 225 222
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Vila duplex Sântandrei este amplasată în Comuna Sântandrei, Bihor. Această companie operează în următorul domeniu: Imobiliare.
Industrie
Îngrijire la Domiciliu »  Imobiliare
Implicat în:
Activităţi imobiliare pe bază de comision sau contract
Coduri ISIC
6820
Coduri SIC
6531

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Vila duplex Sântandrei?

Numărul de telefon al companiei Vila duplex Sântandrei este 0722 225 222.
Q2

Unde se află Vila duplex Sântandrei?

Vila duplex Sântandrei are sediul la Str. Facliei nr. 17, Comuna Sântandrei, Bihor, 417515.
Q3

În ce zile sunt deschise Vila duplex Sântandrei ?

Vila duplex Sântandrei este lun.–dum. 24 de ore deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Vila duplex Sântandrei?

Puteți contacta Vila duplex Sântandrei telefonic la numărul 0722 225 222.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Vila duplex Sântandrei?

Nu există niciun site web afișat pentru Vila duplex Sântandrei, dar puteți găsi Vila duplex Sântandrei pe Facebook.
Q6

Compania Vila duplex Sântandrei asigură parcare?

Da, Vila duplex Sântandrei are o parcare disponibilă.
+

Companii în Cod Postal 417515

Companii în 417515: 158

Categorii

Shopping:  18 %
Industry:  15 %
Professional Services:  12 %
Restaurants:  9 %
Altul:  46 %

Cod postal

259:  56 %
74:  22 %
359:  11 %
75:  11 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie

Feedback de afaceri

★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile4,0★★★★★1+ recenzii în altă parte

0 recenzii

Fii primul care scrie o recenzie.