Ve-Com S.R.L.

Informații de contact

Ve-Com S.R.L.
Bulevardul Griviței 1S, Brașov 500177, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0368 730 554
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Angrosisti.
Industrie
Industrie »  Angrosisti; Management corporativ
Implicat în:
Activităţi ale direcţiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate, Comerţ cu ridicata cu excepţa comerţului cu autovehicule şi motociclete
Coduri ISIC
46, 7010

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Ve-Com S.R.L.?

Numărul de telefon al companiei Ve-Com S.R.L. este 0368 730 554.
Q2

Unde se află Ve-Com S.R.L.?

Ve-Com S.R.L. are sediul la Bulevardul Griviței 1S, Brașov 500177, Romania, Județul Brașov.
Q3

În ce zile sunt deschise Ve-Com S.R.L. ?

Ve-Com S.R.L. este lun.–vin. 09:00–17:00; sâm. 09:00–14:00; închis dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Ve-Com S.R.L.?

Puteți contacta Ve-Com S.R.L. telefonic la numărul 0368 730 554.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Ve-Com S.R.L.?

Site-ul web al companiei Ve-Com S.R.L. este www.ve-com.ro.
+

Companii suplimentare la această adresă

Bulevardul Griviței 1S, Brașov 500177, Romania
+

Companii în Cod Postal 500177

Companii în 500177: 211

Categorii

Shopping:  21 %
Industry:  15 %
Professional Services:  14 %
Automotive:  13 %
Altul:  38 %

Cod postal

268:  36 %
72:  18 %
368:  16 %
73:  9 %
75:  9 %
74:  7 %
Altul:  5 %

Cartiere

Bartolomeu Nord:  44 %
Centrul Nou:  56 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie