Tei apartments

Informații de contact

Tei apartments
Strada Petru Rareș 1a, Oradea 410049, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0770 146 298
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Industrie
Hoteluri & Călătorii
Implicat în:
Serviced Accommodation
Coduri ISIC
5510

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Tei apartments?

Numărul de telefon al companiei Tei apartments este 0770 146 298.
Q2

Unde se află Tei apartments?

Tei apartments are sediul la Strada Petru Rareș 1a, Oradea 410049, Romania, Județul Bihor.
Q3

Există un contact principal pentru Tei apartments?

Puteți contacta Tei apartments telefonic la numărul 0770 146 298.
Q4

Care este adresa web (URL) a companiei Tei apartments?

Site-ul web al companiei Tei apartments este www.flatwhite.ro.
+

Companii în Cod Postal 410049

Companii în 410049: 18
+

Scrie o recenzie