Informații de contact

Taftrans SRL
8 Gabriel Stoianovici
Râmnicu Vâlcea, Județul Vâlcea
Obţineţi indicaţii de orientare.
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Taftrans SRL este amplasată în Râmnicu Vâlcea, Județul Vâlcea. Această companie operează în următorul domeniu: De vanzare cu amanuntul nu in magazine. Vânzările anuale ale Taftrans SRL sunt de aproximativ USD 20.000.
Venituri: USD 20.000
Implicat în:
Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
Coduri ISIC
4799

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Taftrans SRL?

Numărul de telefon al companiei Taftrans SRL este 0748 312 531.
Q2

Unde se află Taftrans SRL?

Taftrans SRL are sediul la 8 Gabriel Stoianovici, Râmnicu Vâlcea, Județul Vâlcea.
Q3

Există un contact principal pentru Taftrans SRL?

Puteți contacta Taftrans SRL telefonic la numărul 0748 312 531.
Q4

Care sunt cifrele de vânzări anuale ale companiei Taftrans SRL?

Taftrans SRL are vânzări anuale de aproximativ USD 20.000.
+

Companii suplimentare la această adresă

8 Gabriel Stoianovici Râmnicu Vâlcea, Județul Vâlcea
+

Scrie o recenzie