Informații de contact

Suvlaki Gric SRL
Com. Becicherecu Mic Nr 468/D Camera 1
Comuna Becicherecu Mic, Timiș
Obţineţi indicaţii de orientare.
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Suvlaki Gric SRL este amplasată în Comuna Becicherecu Mic, Timiș. Această companie operează în următorul domeniu: De vanzare cu amanuntul nu in magazine. Vânzările anuale ale Suvlaki Gric SRL sunt de aproximativ USD 110.000.
Venituri: USD 110.000
Implicat în:
Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
Coduri ISIC
4799

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Suvlaki Gric SRL?

Numărul de telefon al companiei Suvlaki Gric SRL este 0256 378 607.
Q2

Unde se află Suvlaki Gric SRL?

Suvlaki Gric SRL are sediul la Com. Becicherecu Mic Nr 468/D Camera 1, Comuna Becicherecu Mic, Timiș.
Q3

Există un contact principal pentru Suvlaki Gric SRL?

Puteți contacta Suvlaki Gric SRL telefonic la numărul 0256 378 607.
Q4

Care sunt cifrele de vânzări anuale ale companiei Suvlaki Gric SRL?

Suvlaki Gric SRL are vânzări anuale de aproximativ USD 110.000.
+

Scrie o recenzie