Rusu Elcons SRL

Informații de contact

Rusu Elcons SRL
Str. ZEFIRULUI, Nr. 38, Județ Buzău, Municipiul Buzău, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Industrie
Servicii profesionale
Implicat în:
General Accounting & Bookkeeping
Coduri ISIC
6920

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Rusu Elcons SRL?

Numărul de telefon al companiei Rusu Elcons SRL este 0238 721 030.
Q2

Unde se află Rusu Elcons SRL?

Rusu Elcons SRL are sediul la Str. ZEFIRULUI, Nr. 38, Județ Buzău, Municipiul Buzău, Romania, Județul Buzău.
Q3

Există un contact principal pentru Rusu Elcons SRL?

Puteți contacta Rusu Elcons SRL telefonic la numărul 0238 721 030.
+

Scrie o recenzie