Informații de contact

Regeni Hajnalka
Strada Nicolae Bălcescu 1, Târgu Secuiesc 525400, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0267 361 116
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Sanatate si medical.
Industrie
Medical »  Sanatate si medical
Implicat în:
Activităţi de asistenţă medicală ambulatorie şi stomatologică
Coduri ISIC
8620

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Regeni Hajnalka?

Numărul de telefon al companiei Regeni Hajnalka este 0267 361 116.
Q2

Unde se află Regeni Hajnalka?

Regeni Hajnalka are sediul la Strada Nicolae Bălcescu 1, Târgu Secuiesc 525400, Romania, Județul Covasna.
Q3

Există un contact principal pentru Regeni Hajnalka?

Puteți contacta Regeni Hajnalka telefonic la numărul 0267 361 116.
+

Companii suplimentare la această adresă

Strada Nicolae Bălcescu 1, Târgu Secuiesc 525400, Romania
+

Companii în Cod Postal 525400

Companii în 525400: 1.197

Categorii

Shopping:  23 %
Industry:  10 %
Professional Services:  10 %
Altul:  56 %

Preț

Ieftin:  40 %
Moderat:  40 %
Scump:  20 %
Altul:  0 %

Cod postal

267:  43 %
74:  28 %
72:  13 %
Altul:  15 %
+

Scrie o recenzie