Raiffeisen Bank

Informații de contact

Raiffeisen Bank
Bulevardul Unirii 15, Bacău 600192, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 021 306 3002
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Bancomate.
Industrie
Servicii financiare »  Bancomate
Implicat în:
Bancomate
Coduri ISIC
6419

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Raiffeisen Bank?

Numărul de telefon al companiei Raiffeisen Bank este 021 306 3002.
Q2

Unde se află Raiffeisen Bank?

Raiffeisen Bank are sediul la Bulevardul Unirii 15, Bacău 600192, Romania, Județul Bacău.
Q3

În ce zile sunt deschise Raiffeisen Bank ?

Raiffeisen Bank este lun.–dum. 24 de ore deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Raiffeisen Bank?

Puteți contacta Raiffeisen Bank telefonic la numărul 021 306 3002.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Raiffeisen Bank?

Site-ul web al companiei Raiffeisen Bank este www.raiffeisen.ro.
+

Companii în Cod Postal 600192

Companii în 600192: 126

Categorii

Professional Services:  29 %
Shopping:  24 %
Altul:  47 %

Cod postal

234:  33 %
74:  27 %
334:  9 %
72:  9 %
73:  9 %
75:  6 %
21:  3 %
77:  3 %
Altul:  0 %

Cartiere

Bistrița Lac:  100 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie