Proexpress SRL

Informații de contact

Proexpress SRL
Str. TINERETULUI, Bloc 6/220, Scara A, Etaj 1, Apartament 5, Județ Giurgiu, Municipiul Giurgiu, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Vânzările anuale ale Proexpress SRL sunt de aproximativ USD 10.000.
Venituri: USD 10.000
Industrie
Industrie
Implicat în:
Wholesale Grocer
Coduri ISIC
4630

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Proexpress SRL?

Numărul de telefon al companiei Proexpress SRL este 0722 191 651.
Q2

Unde se află Proexpress SRL?

Proexpress SRL are sediul la Str. TINERETULUI, Bloc 6/220, Scara A, Etaj 1, Apartament 5, Județ Giurgiu, Municipiul Giurgiu, Romania, Județul Giurgiu.
Q3

Există un contact principal pentru Proexpress SRL?

Puteți contacta Proexpress SRL telefonic la numărul 0722 191 651.
Q4

Care sunt cifrele de vânzări anuale ale companiei Proexpress SRL?

Proexpress SRL are vânzări anuale de aproximativ USD 10.000.
+

Scrie o recenzie