Primăria Bustuchin

Informații de contact

Primăria Bustuchin
Com. Bustuchin, Gorj, Valea Pojarului, Romania
Județul Gorj
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0253 475 125
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Primăria Bustuchin este amplasată în Județul Gorj.
Industrie
Comunitate & Administraţie
Implicat în:
City or Town Hall
Coduri ISIC
8411

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Primăria Bustuchin?

Numărul de telefon al companiei Primăria Bustuchin este 0253 475 125.
Q2

Unde se află Primăria Bustuchin?

Primăria Bustuchin are sediul la Com. Bustuchin, Gorj, Valea Pojarului, Romania, Județul Gorj.
Q3

În ce zile sunt deschise Primăria Bustuchin ?

Primăria Bustuchin este lun.–vin. 08:00–18:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Primăria Bustuchin?

Puteți contacta Primăria Bustuchin telefonic la numărul 0253 475 125.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Primăria Bustuchin?

Site-ul web al companiei Primăria Bustuchin este www.primaria-bustuchin.ro.
+

Scrie o recenzie