Oradea
»
Masaj
Premium Healing Massage by Kinga Jenei
Informații de contact
Premium Healing Massage by Kinga Jenei
Strada Rapsodiei 4, Oradea 410580, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon:
0746 066 071
Ore:
Arată
luni
09:00 – 00:00
marți
00:00 – 06:00
09:00 – 18:00
miercuri
09:00 – 18:00
joi
09:00 – 18:00
vineri
09:00 – 18:00
sâmbătă
09:00 – 19:00
duminică
09:00 – 19:00
Hărți Google:
Vizita
Edita:
Editare sau Eliminare
📞
Call
☆
Evaluează
0
Îmi place
Adauga Poze
descrierea activității
Această companie operează în următorul domeniu: Masaj.
Industrie
Medical
»
Masaj
Implicat în:
Masaj
Coduri ISIC
9609
Întrebări și răspunsuri
Q1
Care este numărul de telefon al companiei Premium Healing Massage by Kinga Jenei?
Numărul de telefon al companiei Premium Healing Massage by Kinga Jenei este
0746 066 071
.
Q2
Unde se află Premium Healing Massage by Kinga Jenei?
Premium Healing Massage by Kinga Jenei are sediul la
Strada Rapsodiei 4, Oradea 410580, Romania, Județul Bihor
.
Q3
În ce zile sunt deschise Premium Healing Massage by Kinga Jenei ?
Premium Healing Massage by Kinga Jenei este
luni:
09:00–00:00
marți:
00:00–06:00, 09:00–18:00
miercuri:
09:00–18:00
joi:
09:00–18:00
vineri:
09:00–18:00
sâmbătă:
09:00–19:00
duminică:
09:00–19:00
deschis1
Q4
Există un contact principal pentru Premium Healing Massage by Kinga Jenei?
Puteți contacta Premium Healing Massage by Kinga Jenei telefonic la numărul
0746 066 071
.
+
Companii în Cod Postal 410580
+
Căutare de afaceri
Cafea
Shopping
Bănci
Hoteluri
Farmacie
Taxiuri
Gaz
Automobilistică
Saloane de înfrumuseţare & Spa
Find nearby businesses
+
Scrie o recenzie
★
★
★
★
★
Trimiteți recenzia dvs