Policlinica Pelican

Informații de contact

Policlinica Pelican
Strada Constantin Nottara C8 - C10, Oradea, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0259 444 444
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Spitale.
Industrie
Medical »  Spitale
Implicat în:
Activităţi de asistenţă spitalicească
Coduri ISIC
8610

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Policlinica Pelican?

Numărul de telefon al companiei Policlinica Pelican este 0259 444 444.
Q2

Unde se află Policlinica Pelican?

Policlinica Pelican are sediul la Strada Constantin Nottara C8 - C10, Oradea, Romania, Județul Bihor.
Q3

În ce zile sunt deschise Policlinica Pelican ?

Policlinica Pelican este lun.–vin. 08:00–18:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Policlinica Pelican?

Puteți contacta Policlinica Pelican telefonic la numărul 0259 444 444.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Policlinica Pelican?

Site-ul web al companiei Policlinica Pelican este www.spitalpelican.ro.
+

Scrie o recenzie