Craiova
»
Spitale
Phoenix Medical Center
Informații de contact
Phoenix Medical Center
Strada Siretului 11, Craiova, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon:
0351 801 868
Ore:
Arată
luni
07:00 – 20:00
marți
07:00 – 20:00
miercuri
07:00 – 20:00
joi
07:00 – 20:00
vineri
07:00 – 20:00
sâmbătă
08:00 – 13:00
duminică
Închis
Web:
phoenix-hospital.ro
Hărți Google:
Vizita
Pătrat:
Vizita
Edita:
Editare sau Eliminare
📞
Call
☆
Evaluează
0
Îmi place
Adauga Poze
descrierea activității
Industrie
Medical
»
Spitale
;
Laboratoare medicale
Implicat în:
Medical Center, Activităţi de asistenţă spitalicească, Bonesetting House, Laboratoare medicale, Kinesiologist
Coduri ISIC
8610
,
8620
,
8690
Întrebări și răspunsuri
Q1
Care este numărul de telefon al companiei Phoenix Medical Center?
Numărul de telefon al companiei Phoenix Medical Center este
0351 801 868
.
Q2
Unde se află Phoenix Medical Center?
Phoenix Medical Center are sediul la
Strada Siretului 11, Craiova, Romania, Județul Dolj
.
Q3
În ce zile sunt deschise Phoenix Medical Center ?
Phoenix Medical Center este lun.–vin. 07:00–20:00; sâm. 08:00–13:00; închis dum. deschis1.
Q4
Există un contact principal pentru Phoenix Medical Center?
Puteți contacta Phoenix Medical Center telefonic la numărul
0351 801 868
.
Q5
Care este adresa web (URL) a companiei Phoenix Medical Center?
Site-ul web al companiei Phoenix Medical Center este
phoenix-hospital.ro
.
+
Companii suplimentare la această adresă
Strada Siretului 11, Craiova, Romania
Dr. Gongu Mihaela
Sanatate si medical
+
Căutare de afaceri
Cafea
Shopping
Bănci
Hoteluri
Farmacie
Taxiuri
Gaz
Automobilistică
Saloane de înfrumuseţare & Spa
Find nearby businesses
+
Scrie o recenzie
★
★
★
★
★
Trimiteți recenzia dvs