Outlet Mixed Brands

Informații de contact

Outlet Mixed Brands
Strada Florimund Mercy 01, Timișoara 300085, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0723 762 533
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Imbracaminte pentru femei.
Industrie
Shopping »  Imbracaminte pentru femei
Implicat în:
Imbracaminte pentru femei
Coduri ISIC
4771

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Outlet Mixed Brands?

Numărul de telefon al companiei Outlet Mixed Brands este 0723 762 533.
Q2

Unde se află Outlet Mixed Brands?

Outlet Mixed Brands are sediul la Strada Florimund Mercy 01, Timișoara 300085, Romania, Județul Timiș.
Q3

În ce zile sunt deschise Outlet Mixed Brands ?

Outlet Mixed Brands este lun.–vin. 10:00–20:00; sâm. 11:00–18:00; închis dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Outlet Mixed Brands?

Puteți contacta Outlet Mixed Brands telefonic la numărul 0723 762 533.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Outlet Mixed Brands?

Nu există niciun site web afișat pentru Outlet Mixed Brands, dar puteți găsi Outlet Mixed Brands pe Facebook.
+

Companii în Cod Postal 300085

Companii în 300085: 245

Categorii

Restaurants:  27 %
Professional Services:  21 %
Shopping:  18 %
Altul:  34 %

Preț

Moderat:  38 %
Scump:  38 %
Ieftin:  23 %
Altul:  0 %

Cod postal

256:  40 %
72:  32 %
74:  15 %
356:  7 %
Altul:  6 %

Cartiere

Cetate:  96 %
Circumvalațiunii:  4 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie