Nonn Andrei Paul

Informații de contact

Nonn Andrei Paul
Strada Principală 113, Vinerea 515607, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0254 245 628
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Sanatate si medical.
Industrie
Medical »  Sanatate si medical
Implicat în:
Activităţi de asistenţă medicală ambulatorie şi stomatologică
Coduri ISIC
8620

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Nonn Andrei Paul?

Numărul de telefon al companiei Nonn Andrei Paul este 0254 245 628.
Q2

Unde se află Nonn Andrei Paul?

Nonn Andrei Paul are sediul la Strada Principală 113, Vinerea 515607, Romania, Județul Alba.
Q3

Există un contact principal pentru Nonn Andrei Paul?

Puteți contacta Nonn Andrei Paul telefonic la numărul 0254 245 628.
+

Companii suplimentare la această adresă

Strada Principală 113, Vinerea 515607, Romania
+

Companii în Cod Postal 515607

Companii în 515607: 49

Categorii

Shopping:  16 %
Religion:  14 %
Local Services:  11 %
Industry:  9 %
Altul:  50 %

Cod postal

258:  50 %
254:  38 %
72:  12 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie