Năstăşel Marin
Informații de contact
Năstăşel Marin
Str. Morii, Ianca, Braila, Ianca 815200, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon:
0239 668 272
Hărți Google:
Vizita
Edita:
Editare sau Eliminare
📞
Call
☆
Evaluează
0
Îmi place
Adauga Poze
descrierea activității
Industrie
Medical
Implicat în:
Family Practice Physician
Coduri ISIC
8620
Întrebări și răspunsuri
Q1
Care este numărul de telefon al companiei Năstăşel Marin?
Numărul de telefon al companiei Năstăşel Marin este
0239 668 272
.
Q2
Unde se află Năstăşel Marin?
Năstăşel Marin are sediul la
Str. Morii, Ianca, Braila, Ianca 815200, Romania, Județul Brăila
.
Q3
Există un contact principal pentru Năstăşel Marin?
Puteți contacta Năstăşel Marin telefonic la numărul
0239 668 272
.
+
Companii în Cod Postal 815200
Companii în 815200:
222
Categorii
Shopping:
24 %
Industry:
15 %
Food:
10 %
Altul:
52 %
Cod postal
239:
54 %
72:
17 %
74:
11 %
21:
9 %
75:
6 %
73:
3 %
Altul:
0 %
+
Căutare de afaceri
Cafea
Shopping
Bănci
Hoteluri
Farmacie
Taxiuri
Gaz
Automobilistică
Saloane de înfrumuseţare & Spa
Find nearby businesses
+
Scrie o recenzie
★
★
★
★
★
Trimiteți recenzia dvs