Muzeul Național al Aviației Române

Informații de contact

Muzeul Național al Aviației Române
Șoseaua Fabrica de Glucoză, București 077190, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 021 319 4000
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Muzee.
Industrie
Divertisment »  Muzee
Implicat în:
Tourist Attraction, Gestionarea monumentelor, clădirilor istorice şi a altor obiective de interes turistic
Coduri ISIC
9102, R
Coduri SIC
8412

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Muzeul Național al Aviației Române?

Numărul de telefon al companiei Muzeul Național al Aviației Române este 021 319 4000.
Q2

Unde se află Muzeul Național al Aviației Române?

Muzeul Național al Aviației Române are sediul la Șoseaua Fabrica de Glucoză, București 077190, Romania.
Q3

În ce zile sunt deschise Muzeul Național al Aviației Române ?

Muzeul Național al Aviației Române este mar.–dum. 09:00–17:00; închis lun. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Muzeul Național al Aviației Române?

Puteți contacta Muzeul Național al Aviației Române telefonic la numărul 021 319 4000.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Muzeul Național al Aviației Române?

Site-ul web al companiei Muzeul Național al Aviației Române este www.roaf.ro.
+

Companii în Cod Postal 077190

Companii în 077190: 7.196
077190 Harta calorică cu densitatea activității economice

Categorii

Shopping:  20 %
Professional Services:  13 %
Home Services:  10 %
Altul:  57 %

Preț

Moderat:  44 %
Ieftin:  42 %
Scump:  12 %
Foarte scump:  2 %
Altul:  0 %

Cod postal

21:  37 %
72:  23 %
73:  10 %
74:  9 %
31:  7 %
76:  6 %
75:  5 %
Altul:  3 %

Cartiere

Pipera:  26 %
Sector 1:  45 %
Sector 2:  19 %
Altul:  11 %
+

Scrie o recenzie