Miler Service

5,0 ★★★★★ 1+ recenzii

Informații de contact

Miler Service
Str.Bucuresti 162
Giurgiu, Județul Giurgiu, 87082
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0766 620 162
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
CallEmail
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Miler Service este amplasată în Giurgiu, Județul Giurgiu.
Industrie
Automobilistică
Implicat în:
Car Repair and Maintenance
Coduri ISIC
4520

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Miler Service?

Numărul de telefon al companiei Miler Service este 0766 620 162.
Q2

Unde se află Miler Service?

Miler Service are sediul la Str.Bucuresti 162, Giurgiu, Județul Giurgiu, 87082.
Q3

În ce zile sunt deschise Miler Service ?

Miler Service este lun.–vin. 08:00–17:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Miler Service?

Puteți contacta Miler Service telefonic la numărul 0766 620 162.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Miler Service?

Nu există niciun site web afișat pentru Miler Service, dar puteți găsi Miler Service pe Facebook.
+

Scrie o recenzie

Feedback de afaceri

★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile5,0★★★★★1+ recenzii în altă parte

0 recenzii

Fii primul care scrie o recenzie.