Metalwork Profiles SRL

Informații de contact

Metalwork Profiles SRL
Sos. De Centura Nr 103 Etaj 2
Popești-Leordeni, Județul Ilfov
Obţineţi indicaţii de orientare.
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Metalwork Profiles SRL este amplasată în Popești-Leordeni, Județul Ilfov. Această companie operează în următorul domeniu: Alte constructii.
Industrie
Îngrijire la Domiciliu »  Alte constructii
Implicat în:
Alte lucrări speciale de construcţii
Coduri ISIC
4390

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Metalwork Profiles SRL?

Numărul de telefon al companiei Metalwork Profiles SRL este 0724 383 608.
Q2

Unde se află Metalwork Profiles SRL?

Metalwork Profiles SRL are sediul la Sos. De Centura Nr 103 Etaj 2, Popești-Leordeni, Județul Ilfov.
Q3

Există un contact principal pentru Metalwork Profiles SRL?

Puteți contacta Metalwork Profiles SRL telefonic la numărul 0724 383 608.
+

Companii suplimentare la această adresă

Sos. De Centura Nr 103 Etaj 2 Popești-Leordeni, Județul Ilfov
+

Scrie o recenzie