Mambu Tech Hub

Informații de contact

Mambu Tech Hub
Strada Palat, nr. 1, et. 4, Moldova Center, Iași 700079, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Ore: Arată
Web: mambu.com
Hărți Google: Vizita
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Industrie
Shopping
Implicat în:
Software Company
Coduri ISIC
4741

Întrebări și răspunsuri

Q1

Unde se află Mambu Tech Hub?

Mambu Tech Hub are sediul la Strada Palat, nr. 1, et. 4, Moldova Center, Iași 700079, Romania.
Q2

În ce zile sunt deschise Mambu Tech Hub ?

Mambu Tech Hub este lun.–vin. 08:00–19:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q3

Care este adresa web (URL) a companiei Mambu Tech Hub?

Site-ul web al companiei Mambu Tech Hub este mambu.com.
+

Companii suplimentare la această adresă

Strada Palat, nr. 1, et. 4, Moldova Center, Iași 700079, Romania
+

Companii în Cod Postal 700079

Companii în 700079: 21

Categorii

Professional Services:  30 %
Medical:  14 %
Local Services:  12 %
Education:  10 %
Home Services:  10 %
Altul:  24 %

Cod postal

232:  43 %
74:  29 %
72:  14 %
332:  7 %
75:  7 %
Altul:  0 %

Cartiere

Centru:  89 %
Zona Centrala:  11 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie