Lumea Copiilor Slatina

Informații de contact

Lumea Copiilor Slatina
Aleea Tipografului 11, Slatina, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0790 074 576
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Lumea Copiilor Slatina este amplasată în Slatina, România. Această companie operează în următorul domeniu: Locuri de joaca.
Industrie
Sporturi & Activităţi »  Locuri de joaca
Implicat în:
Children's Amusement Center, loc de joaca
Coduri ISIC
9321, 9329

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Lumea Copiilor Slatina?

Numărul de telefon al companiei Lumea Copiilor Slatina este 0790 074 576.
Q2

Unde se află Lumea Copiilor Slatina?

Lumea Copiilor Slatina are sediul la Aleea Tipografului 11, Slatina, Romania.
Q3

În ce zile sunt deschise Lumea Copiilor Slatina ?

Lumea Copiilor Slatina este lun.–dum. 12:00–20:00 deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Lumea Copiilor Slatina?

Puteți contacta Lumea Copiilor Slatina telefonic la numărul 0790 074 576.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Lumea Copiilor Slatina?

Nu există niciun site web afișat pentru Lumea Copiilor Slatina, dar puteți găsi Lumea Copiilor Slatina pe Facebook.
+

Scrie o recenzie