La Moară

Informații de contact

La Moară
Strada 23 August 193, Podu Vadului 107175, Romania
Cornu de Jos, Județul Prahova, 107175
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0722 977 166
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

La Moară este amplasată în Cornu de Jos, Județul Prahova.
Industrie
Sporturi & Activităţi
Implicat în:
Outdoor Swimming Pool
Coduri ISIC
9311

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei La Moară?

Numărul de telefon al companiei La Moară este 0722 977 166.
Q2

Unde se află La Moară?

La Moară are sediul la Strada 23 August 193, Podu Vadului 107175, Romania, Cornu de Jos, Județul Prahova.
Q3

În ce zile sunt deschise La Moară ?

La Moară este mar.–dum. 10:00–18:00; închis lun. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru La Moară?

Puteți contacta La Moară telefonic la numărul 0722 977 166.
+

Companii în Cod Postal 107175

Companii în 107175: 149

Categorii

Hotels & Travel:  23 %
Shopping:  14 %
Altul:  62 %

Cod postal

244:  41 %
72:  41 %
74:  11 %
73:  8 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie