Informații de contact

JD Sports
Brăila mall, Strada Principală 4B, Vărsătura 817026, Romania
Lacu Sărat, Județul Brăila, 817026
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0773 700 932
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

JD Sports este amplasată în Lacu Sărat, Județul Brăila.
Implicat în:
Imbracaminte pentru femei, Vanzari cu amanuntul de imbracaminte, incaltaminte si articole din piele in magazine specializate, Imbracaminte pentru barbati, Sporting Goods Store, Sportswear Store
Coduri ISIC
4763, 4771

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei JD Sports?

Numărul de telefon al companiei JD Sports este 0773 700 932.
Q2

Unde se află JD Sports?

JD Sports are sediul la Brăila mall, Strada Principală 4B, Vărsătura 817026, Romania, Lacu Sărat, Județul Brăila.
Q3

În ce zile sunt deschise JD Sports ?

JD Sports este lun.–dum. 10:00–22:00 deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru JD Sports?

Puteți contacta JD Sports telefonic la numărul 0773 700 932.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei JD Sports?

Site-ul web al companiei JD Sports este www.jdsports.ro.
+

Companii în Cod Postal 817026

Companii în 817026: 138

Categorii

Shopping:  33 %
Restaurants:  15 %
Hotels & Travel:  13 %
Altul:  39 %

Cod postal

73:  24 %
239:  18 %
339:  18 %
72:  18 %
75:  18 %
74:  6 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie