ImoWest Imobiliare

4,9 ★★★★★ peste 50 de recenzii

Contact afacere

Costinela Ariciu

ImoWest Imobiliare

Informații de contact

ImoWest Imobiliare
300202, Bld. C. D. Loga. 33, et. 2, Bulevardul Constantin Diaconovici Loga, Timișoara 300021, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0761 605 850
Telefon: 0749 117 196
Telefon: 0730 704 988
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Twitter Feed: Vizita
Hărți Google: Vizita
Instagram: Vizita
CallEmail
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Industrie
Îngrijire la Domiciliu
Implicat în:
Real Estate Agency
Coduri ISIC
6820
Coduri SIC
6531

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei ImoWest Imobiliare?

Numărul de telefon al companiei ImoWest Imobiliare este 0761 605 850.
Q2

Unde se află ImoWest Imobiliare?

ImoWest Imobiliare are sediul la 300202, Bld. C. D. Loga. 33, et. 2, Bulevardul Constantin Diaconovici Loga, Timișoara 300021, Romania, Județul Timiș.
Q3

În ce zile sunt deschise ImoWest Imobiliare ?

ImoWest Imobiliare este lun.–vin. 09:00–18:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru ImoWest Imobiliare?

Puteți contacta ImoWest Imobiliare telefonic la numărul 0761 605 850.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei ImoWest Imobiliare?

Site-ul web al companiei ImoWest Imobiliare este www.imowest.ro.
+

Companii în Cod Postal 300021

Companii în 300021: 18
+

Scrie o recenzie

Feedback de afaceri

★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile4,9★★★★★peste 50 de recenzii în altă parte

0 recenzii

Fii primul care scrie o recenzie.