Hardex Products S.R.L.

Informații de contact

Hardex Products S.R.L.
Strada Industriilor Nr 10, Chiajna 077040, Romania
Comuna Chiajna, Ilfov, 077040
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 021 255 5558
Telefon: 0723 376 926
Telefon: 031 805 5558
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
CallEmail
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Hardex Products S.R.L. este amplasată în Comuna Chiajna, Ilfov. Vânzările anuale ale Hardex Products S.R.L. sunt de aproximativ USD 1.310.000.
Venituri: USD 1.310.000
Implicat în:
INDUSTRIA PRELUCRĂTOARE
Coduri ISIC
C

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Hardex Products S.R.L.?

Numărul de telefon al companiei Hardex Products S.R.L. este 021 255 5558.
Q2

Unde se află Hardex Products S.R.L.?

Hardex Products S.R.L. are sediul la Strada Industriilor Nr 10, Chiajna 077040, Romania, Comuna Chiajna, Ilfov.
Q3

În ce zile sunt deschise Hardex Products S.R.L. ?

Hardex Products S.R.L. este lun.–vin. 09:00–18:00; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Hardex Products S.R.L.?

Puteți contacta Hardex Products S.R.L. telefonic la numărul 021 255 5558.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Hardex Products S.R.L.?

Site-ul web al companiei Hardex Products S.R.L. este www.hardex.ro.
Q6

Care sunt cifrele de vânzări anuale ale companiei Hardex Products S.R.L.?

Hardex Products S.R.L. are vânzări anuale de aproximativ USD 1.310.000.
+

Companii suplimentare la această adresă

Strada Industriilor Nr 10, Chiajna 077040, Romania Comuna Chiajna, Ilfov, 077040
+

Companii în Cod Postal 077040

Companii în 077040: 84

Categorii

Shopping:  27 %
Automotive:  11 %
Altul:  62 %

Cod postal

21:  47 %
72:  22 %
74:  10 %
73:  8 %
31:  4 %
76:  4 %
Altul:  5 %

Cartiere

Aviației:  11 %
Bucuresti:  11 %
Giulești:  11 %
I.L. Caragiale:  11 %
Roșu:  22 %
Sector 2:  11 %
Sector 6:  22 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie