Gebu Service Srl

Informații de contact

Gebu Service Srl
Strada Tineretului numărul 4, Alba Iulia 510003, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0754 452 618
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Industrie
Industrie
Implicat în:
Transportation Escort Service, Towing Service, Transportation Service, Tire repair shop
Coduri ISIC
4520, 4921, 4922, 5221

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Gebu Service Srl?

Numărul de telefon al companiei Gebu Service Srl este 0754 452 618.
Q2

Unde se află Gebu Service Srl?

Gebu Service Srl are sediul la Strada Tineretului numărul 4, Alba Iulia 510003, Romania, Județul Alba.
Q3

În ce zile sunt deschise Gebu Service Srl ?

Gebu Service Srl este lun.–dum. 24 de ore deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Gebu Service Srl?

Puteți contacta Gebu Service Srl telefonic la numărul 0754 452 618.
+

Companii în Cod Postal 510003

Companii în 510003: 35

Categorii

Hotels & Travel:  21 %
Food:  15 %
Industry:  12 %
Automotive:  12 %
Professional Services:  9 %
Altul:  32 %

Cod postal

258:  64 %
74:  36 %
Altul:  0 %

Cartiere

Oarda:  100 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie