Galaxy Shopping

Informații de contact

Galaxy Shopping
Strada Conac 55, Dumbrăvița 300254, Romania
Timișoara, Județul Timiș, 300254
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0741 240 399
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Galaxy Shopping este amplasată în Timișoara, Județul Timiș.
Industrie
Shopping
Implicat în:
Shopping Mall
Coduri ISIC
4719

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Galaxy Shopping?

Numărul de telefon al companiei Galaxy Shopping este 0741 240 399.
Q2

Unde se află Galaxy Shopping?

Galaxy Shopping are sediul la Strada Conac 55, Dumbrăvița 300254, Romania, Timișoara, Județul Timiș.
Q3

În ce zile sunt deschise Galaxy Shopping ?

Galaxy Shopping este lun.–sâm. 07:00–22:00; dum. 08:00–21:00 deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Galaxy Shopping?

Puteți contacta Galaxy Shopping telefonic la numărul 0741 240 399.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Galaxy Shopping?

Site-ul web al companiei Galaxy Shopping este galaxyshoppingdumbravita.ro.
+

Companii în Cod Postal 300254

Companii în 300254: 2.125

Categorii

Shopping:  20 %
Professional Services:  10 %
Medical:  10 %
Altul:  60 %

Preț

Ieftin:  45 %
Moderat:  45 %
Scump:  9 %
Altul:  0 %

Cod postal

256:  33 %
72:  24 %
74:  12 %
73:  9 %
356:  8 %
Altul:  14 %

Cartiere

Calea Aradului:  21 %
Calea Sever Bocu:  48 %
Circumvalațiunii:  15 %
Altul:  15 %
+

Scrie o recenzie