Fit Kids Club - Kids Sports Center

4,6 ★★★★ peste 100 de recenzii

Contact afacere

Amelia Drăguescu

Fit Kids Club - Kids Sports Center

Informații de contact

Fit Kids Club - Kids Sports Center
Strada Piatra Craiului 22, Dumbrăvița 307160, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0256 286 154
Telefon: 0721 227 216
Telefon: 0737 108 554
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Hărți Google: Vizita
CallEmail
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Fit Kids Club - Kids Sports Center este amplasată în Dumbrăvița, Timiș.
Industrie
Sporturi & Activităţi
Implicat în:
Sports Complex
Coduri ISIC
9311

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Fit Kids Club - Kids Sports Center?

Numărul de telefon al companiei Fit Kids Club - Kids Sports Center este 0256 286 154.
Q2

Unde se află Fit Kids Club - Kids Sports Center?

Fit Kids Club - Kids Sports Center are sediul la Strada Piatra Craiului 22, Dumbrăvița 307160, Romania.
Q3

În ce zile sunt deschise Fit Kids Club - Kids Sports Center ?

Fit Kids Club - Kids Sports Center este lun.–vin. 16:00–22:00; sâm. 08:00–14:00; închis dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Fit Kids Club - Kids Sports Center?

Puteți contacta Fit Kids Club - Kids Sports Center telefonic la numărul 0256 286 154.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Fit Kids Club - Kids Sports Center?

Site-ul web al companiei Fit Kids Club - Kids Sports Center este fitkidsclub.ro.
Q6

Compania Fit Kids Club - Kids Sports Center are disponibil serviciul de Wireless Internet (WiFi)?

Da, Fit Kids Club - Kids Sports Center are o rețea Wi-Fi disponibilă în acest centru.
+

Companii suplimentare la această adresă

Strada Piatra Craiului 22, Dumbrăvița 307160, Romania
+

Companii în Cod Postal 307160

Companii în 307160: 808

Categorii

Shopping:  17 %
Industry:  11 %
Professional Services:  11 %
Altul:  61 %

Preț

Ieftin:  50 %
Moderat:  50 %
Altul:  0 %

Cod postal

72:  26 %
256:  24 %
74:  18 %
356:  12 %
75:  9 %
73:  7 %
76:  4 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie

Feedback de afaceri

★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile4,6★★★★peste 100 de recenzii în altă parte

0 recenzii

Fii primul care scrie o recenzie.