Ferma de ouă Gălbenel

Informații de contact

Ferma de ouă Gălbenel
DJ 704 A, FN, Jud., Pianu de Jos 517536, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0726 200 553
Telefon: 0258 730 444
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Industrie
Industrie
Implicat în:
Egg Supplier
Coduri ISIC
4630

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Ferma de ouă Gălbenel?

Numărul de telefon al companiei Ferma de ouă Gălbenel este 0726 200 553.
Q2

Unde se află Ferma de ouă Gălbenel?

Ferma de ouă Gălbenel are sediul la DJ 704 A, FN, Jud., Pianu de Jos 517536, Romania, Județul Alba.
Q3

În ce zile sunt deschise Ferma de ouă Gălbenel ?

Ferma de ouă Gălbenel este lun.–vin. 08:00–16:30; închis sâm.–dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Ferma de ouă Gălbenel?

Puteți contacta Ferma de ouă Gălbenel telefonic la numărul 0726 200 553.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Ferma de ouă Gălbenel?

Site-ul web al companiei Ferma de ouă Gălbenel este www.galbenel.ro.
+

Companii în Cod Postal 517536

Companii în 517536: 46
+

Scrie o recenzie