Fata cu Dulciuri

5,0 ★★★★★ 5+ recenzii

Informații de contact

Fata cu Dulciuri
I. D. Sarbu
Craiova, Județul Dolj
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0745 362 778
Profil Facebook: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Fata cu Dulciuri este amplasată în Craiova, Județul Dolj. Această companie operează în următorul domeniu: Brutării.
Implicat în:
Brutării, Magazin alimentar
Coduri ISIC
4711, 4721

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Fata cu Dulciuri?

Numărul de telefon al companiei Fata cu Dulciuri este 0745 362 778.
Q2

Unde se află Fata cu Dulciuri?

Fata cu Dulciuri are sediul la I. D. Sarbu, Craiova, Județul Dolj.
Q3

Există un contact principal pentru Fata cu Dulciuri?

Puteți contacta Fata cu Dulciuri telefonic la numărul 0745 362 778.
Q4

Care este adresa web (URL) a companiei Fata cu Dulciuri?

Nu există niciun site web afișat pentru Fata cu Dulciuri, dar puteți găsi Fata cu Dulciuri pe Facebook.
+

Scrie o recenzie

Feedback de afaceri

★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile5,0★★★★★5+ recenzii în altă parte

0 recenzii

Fii primul care scrie o recenzie.