Dos Montage Service SRL

Informații de contact

Dos Montage Service SRL
Gheorghe Dima Nr 2 Bloc 2b Scara 3 Etaj Parter Apartament 26
Cluj-Napoca, Județul Cluj
Obţineţi indicaţii de orientare.
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Dos Montage Service SRL este amplasată în Cluj-Napoca, Județul Cluj.
Industrie
Îngrijire la Domiciliu
Implicat în:
HVAC Contractor
Coduri ISIC
4322

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Dos Montage Service SRL?

Numărul de telefon al companiei Dos Montage Service SRL este 0721 179 777.
Q2

Unde se află Dos Montage Service SRL?

Dos Montage Service SRL are sediul la Gheorghe Dima Nr 2 Bloc 2b Scara 3 Etaj Parter Apartament 26, Cluj-Napoca, Județul Cluj.
Q3

Există un contact principal pentru Dos Montage Service SRL?

Puteți contacta Dos Montage Service SRL telefonic la numărul 0721 179 777.
+

Scrie o recenzie