Informații de contact

Domeniu Vieru Bicaz
Buhalnița 617241, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0740 962 576
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Pepiniere si accesori de gradina.
Industrie
Shopping »  Pepiniere si accesori de gradina
Implicat în:
Pepiniere si accesori de gradina
Coduri ISIC
4773

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Domeniu Vieru Bicaz?

Numărul de telefon al companiei Domeniu Vieru Bicaz este 0740 962 576.
Q2

Unde se află Domeniu Vieru Bicaz?

Domeniu Vieru Bicaz are sediul la Buhalnița 617241, Romania, Iași.
Q3

Există un contact principal pentru Domeniu Vieru Bicaz?

Puteți contacta Domeniu Vieru Bicaz telefonic la numărul 0740 962 576.
+

Companii în Cod Postal 617241

+

Scrie o recenzie