Comuna Savinesti

5,0 ★★★★★ 1+ recenzii

Informații de contact

Telefon: 0233 281 573
Profil Facebook: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Comuna Savinesti este amplasată în Comuna Săvinești, Neamț.
Industrie
Comunitate & Administraţie
Implicat în:
Government Office
Coduri ISIC
8411

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Comuna Savinesti?

Numărul de telefon al companiei Comuna Savinesti este 0233 281 573.
Q2

Unde se află Comuna Savinesti?

Comuna Savinesti are sediul la Comuna Săvinești, Neamț.
Q3

Există un contact principal pentru Comuna Savinesti?

Puteți contacta Comuna Savinesti telefonic la numărul 0233 281 573.
Q4

Care este adresa web (URL) a companiei Comuna Savinesti?

Nu există niciun site web afișat pentru Comuna Savinesti, dar puteți găsi Comuna Savinesti pe Facebook.
+

Scrie o recenzie

Feedback de afaceri

★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile5,0★★★★★1+ recenzii în altă parte

0 recenzii

Fii primul care scrie o recenzie.