Clinica Dr. Dascalu Mihaela

4,0 ★★★★★ 5+ recenzii

Informații de contact

Clinica Dr. Dascalu Mihaela
Strada Bogdan Dragos, nr 87 bis
Cotu Vameș, Județul Neamț
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0723 536 283
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Clinica Dr. Dascalu Mihaela este amplasată în Cotu Vameș, Județul Neamț. Această companie operează în următorul domeniu: Dentisti.
Industrie
Medical »  Dentisti
Implicat în:
Medical Practice, Dentisti
Coduri ISIC
8620

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Clinica Dr. Dascalu Mihaela?

Numărul de telefon al companiei Clinica Dr. Dascalu Mihaela este 0723 536 283.
Q2

Unde se află Clinica Dr. Dascalu Mihaela?

Clinica Dr. Dascalu Mihaela are sediul la Strada Bogdan Dragos, nr 87 bis, Cotu Vameș, Județul Neamț.
Q3

În ce zile sunt deschise Clinica Dr. Dascalu Mihaela ?

Clinica Dr. Dascalu Mihaela este lun.–vin. 09:00–19:00; sâm. 09:00–13:00; închis dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Clinica Dr. Dascalu Mihaela?

Puteți contacta Clinica Dr. Dascalu Mihaela telefonic la numărul 0723 536 283.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Clinica Dr. Dascalu Mihaela?

Nu există niciun site web afișat pentru Clinica Dr. Dascalu Mihaela, dar puteți găsi Clinica Dr. Dascalu Mihaela pe Facebook.
+

Companii similare din apropiere

+

Scrie o recenzie

Feedback de afaceri

★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile4,0★★★★★5+ recenzii în altă parte

0 recenzii

Fii primul care scrie o recenzie.