Bucuresti
»
Magazine de mobila
Casa Rusu București Colentina
Aceasta listare a fost marcata ca inchisa.
Informații de contact
Casa Rusu București Colentina
Șoseaua Colentina 426, București 021196, Romania
Bucuresti, București, 021196
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon istoric:
0756 026 336
Orele istorice:
Arată
luni
09:00 – 21:00
marți
09:00 – 21:00
miercuri
09:00 – 21:00
joi
09:00 – 21:00
vineri
09:00 – 21:00
sâmbătă
09:00 – 21:00
duminică
09:00 – 21:00
Web:
www.casarusu.ro
Profil Facebook:
Vizita
Hărți Google:
Vizita
Instagram:
Vizita
Canal Youtube:
Vizita
Pinterest:
Vizita
Edita:
Editare sau Eliminare
☆
Evaluează
0
Îmi place
Adauga Poze
descrierea activității
Casa Rusu București Colentina este amplasată în Bucuresti, București. Această companie operează în următorul domeniu: Magazine de mobila .
Industrie
Shopping
»
Magazine de mobila
Implicat în:
Magazine de mobila
Coduri ISIC
4759
Întrebări și răspunsuri
Q1
Unde se află Casa Rusu București Colentina?
Casa Rusu București Colentina are sediul la
Șoseaua Colentina 426, București 021196, Romania, Bucuresti
.
Q2
În ce zile sunt deschise Casa Rusu București Colentina ?
Aceasta listare a fost marcata ca inchisa.
Casa Rusu București Colentina este lun.–dum. 09:00–21:00 deschis1.
Q3
Care este adresa web (URL) a companiei Casa Rusu București Colentina?
Site-ul web al companiei Casa Rusu București Colentina este
www.casarusu.ro
.
+
Companii suplimentare la această adresă
Șoseaua Colentina 426, București 021196, Romania Bucuresti, București, 021196
Arsis
Magazine de telefoane mobile
Atelierul Hai Hui
Afaceri la această adresă
Centrul Comercial Carrefour Colentina
Afaceri la această adresă
Farmacia Dr.Max
Afaceri la această adresă
Fast and Clean
Afaceri la această adresă
Internity
Magazine de telefoane mobile
Vedeți mai multe companii la această adresă
+
Companii în Cod Postal 021196
Companii în 021196:
9
+
Căutare de afaceri
Cafea
Shopping
Bănci
Hoteluri
Farmacie
Taxiuri
Gaz
Automobilistică
Saloane de înfrumuseţare & Spa
Find nearby businesses
+
Scrie o recenzie
★
★
★
★
★
Trimiteți recenzia dvs