Cabana Jois Periam Port
Informații de contact
Cabana Jois Periam Port
DC30, Periam 307455, Romania
Comuna Periam, Timiș, 307455
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon:
0745 642 422
Hărți Google:
Vizita
Edita:
Editare sau Eliminare
📞
Call
☆
Evaluează
0
Îmi place
Adauga Poze
descrierea activității
Cabana Jois Periam Port este amplasată în Comuna Periam, Timiș.
Industrie
Hoteluri & Călătorii
Implicat în:
Guest House
Coduri ISIC
5510
Întrebări și răspunsuri
Q1
Care este numărul de telefon al companiei Cabana Jois Periam Port?
Numărul de telefon al companiei Cabana Jois Periam Port este
0745 642 422
.
Q2
Unde se află Cabana Jois Periam Port?
Cabana Jois Periam Port are sediul la
DC30, Periam 307455, Romania, Comuna Periam, Timiș
.
Q3
Există un contact principal pentru Cabana Jois Periam Port?
Puteți contacta Cabana Jois Periam Port telefonic la numărul
0745 642 422
.
+
Companii în Cod Postal 307455
Companii în 307455:
113
Categorii
Automotive:
14 %
Restaurants:
12 %
Shopping:
11 %
Food:
9 %
Industry:
9 %
Altul:
45 %
Cod postal
256:
44 %
72:
19 %
74:
19 %
73:
12 %
76:
6 %
Altul:
0 %
+
Căutare de afaceri
Cafea
Shopping
Bănci
Hoteluri
Farmacie
Taxiuri
Gaz
Automobilistică
Saloane de înfrumuseţare & Spa
Find nearby businesses
+
Scrie o recenzie
★
★
★
★
★
Trimiteți recenzia dvs