Biserica Sfântul Nicolae

Informații de contact

Biserica Sfântul Nicolae
DJ721 114, Broșteni 137376, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0734 154 161
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Biserici.
Industrie
Religie »  Biserici
Implicat în:
Biserici
Coduri ISIC
9491

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Biserica Sfântul Nicolae?

Numărul de telefon al companiei Biserica Sfântul Nicolae este 0734 154 161.
Q2

Unde se află Biserica Sfântul Nicolae?

Biserica Sfântul Nicolae are sediul la DJ721 114, Broșteni 137376, Romania, Județul Dâmbovița.
Q3

În ce zile sunt deschise Biserica Sfântul Nicolae ?

Biserica Sfântul Nicolae este
luni:Închis
marți:Închis
miercuri:Închis
joi:Închis
vineri:19:00–20:00
sâmbătă:07:30–09:00
duminică:07:30–11:00
deschis1
Q4

Există un contact principal pentru Biserica Sfântul Nicolae?

Puteți contacta Biserica Sfântul Nicolae telefonic la numărul 0734 154 161.
+

Companii în Cod Postal 137376

+

Scrie o recenzie