Biasin Imobconstruct S.R.L.
Informații de contact
| luni | |
| marți | |
| miercuri | |
| joi | |
| vineri | |
| sâmbătă | |
| duminică | |
Industrie
Îngrijire la Domiciliu
Implicat în:
Real Estate Agency
Coduri ISIC
6820
Coduri SIC
6531
Întrebări și răspunsuri
Q1
Care este numărul de telefon al companiei Biasin Imobconstruct S.R.L.?
Numărul de telefon al companiei Biasin Imobconstruct S.R.L. este 0755 354 598.Q2
Unde se află Biasin Imobconstruct S.R.L.?
Biasin Imobconstruct S.R.L. are sediul la Strada Republicii 87, Oradea 410159, Romania, Județul Bihor.Q3
În ce zile sunt deschise Biasin Imobconstruct S.R.L. ?
Biasin Imobconstruct S.R.L. este lun.–vin. 09:00–17:00; închis sâm.–dum. deschis1.Q4
Există un contact principal pentru Biasin Imobconstruct S.R.L.?
Puteți contacta Biasin Imobconstruct S.R.L. telefonic la numărul 0755 354 598. +Companii suplimentare la această adresă
Strada Republicii 87, Oradea 410159, Romania
+Companii în Cod Postal 410159
Categorii
Professional Services: 11 %
+