Beghinstal SRL

Informații de contact

Beghinstal SRL
71 Str. Eftimie Murgu
Oradea, Județul Bihor
Obţineţi indicaţii de orientare.
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Beghinstal SRL este amplasată în Oradea, Județul Bihor. Vânzările anuale ale Beghinstal SRL sunt de aproximativ USD 60.000.
Venituri: USD 60.000
Industrie
Îngrijire la Domiciliu
Implicat în:
HVAC Contractor
Coduri ISIC
4322

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Beghinstal SRL?

Numărul de telefon al companiei Beghinstal SRL este 0259 469 387.
Q2

Unde se află Beghinstal SRL?

Beghinstal SRL are sediul la 71 Str. Eftimie Murgu, Oradea, Județul Bihor.
Q3

Există un contact principal pentru Beghinstal SRL?

Puteți contacta Beghinstal SRL telefonic la numărul 0259 469 387.
Q4

Care sunt cifrele de vânzări anuale ale companiei Beghinstal SRL?

Beghinstal SRL are vânzări anuale de aproximativ USD 60.000.
+

Scrie o recenzie