Informații de contact

Beauty Salon Marinela
Strada a III a, Cărpiniș 307090, Romania
Comuna Cărpiniș, Timiș, 307090
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0724 867 685
Ore: Arată
Profil Facebook: Vizita
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Beauty Salon Marinela este amplasată în Comuna Cărpiniș, Timiș. Această companie operează în următorul domeniu: Saloane de infrumusetare.
Industrie
Saloane de înfrumuseţare & Spa »  Saloane de infrumusetare
Implicat în:
Saloane de infrumusetare
Coduri ISIC
9602

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Beauty Salon Marinela?

Numărul de telefon al companiei Beauty Salon Marinela este 0724 867 685.
Q2

Unde se află Beauty Salon Marinela?

Beauty Salon Marinela are sediul la Strada a III a, Cărpiniș 307090, Romania, Comuna Cărpiniș, Timiș.
Q3

În ce zile sunt deschise Beauty Salon Marinela ?

Beauty Salon Marinela este
luni:Închis
marți:09:00–15:00
miercuri:12:30–18:30
joi:09:00–15:00
vineri:12:00–18:30
sâmbătă:09:00–16:00
duminică:Închis
deschis1
Q4

Există un contact principal pentru Beauty Salon Marinela?

Puteți contacta Beauty Salon Marinela telefonic la numărul 0724 867 685.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Beauty Salon Marinela?

Nu există niciun site web afișat pentru Beauty Salon Marinela, dar puteți găsi Beauty Salon Marinela pe Facebook.
+

Companii în Cod Postal 307090

Companii în 307090: 88

Categorii

Shopping:  17 %
Industry:  12 %
Religion:  12 %
Food:  11 %
Altul:  49 %

Cod postal

256:  75 %
72:  12 %
76:  12 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie