Iași
»
Bijuterii și Ceasuri
Be in time
Aceasta listare a fost marcata ca inchisa.
Informații de contact
Be in time
Palas Mall Strada Palas nr 7A, Atrium, Nivel 1, Iași 700051, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon istoric:
0733 884 721
Orele istorice:
Arată
luni
10:00 – 22:00
marți
10:00 – 22:00
miercuri
10:00 – 22:00
joi
10:00 – 22:00
vineri
10:00 – 22:00
sâmbătă
10:00 – 22:00
duminică
10:00 – 22:00
Web:
www.bbcollection.ro
Hărți Google:
Vizita
Edita:
Editare sau Eliminare
☆
Evaluează
0
Îmi place
Adauga Poze
descrierea activității
Industrie
Shopping
»
Bijuterii și Ceasuri
Implicat în:
Bijuterii și Ceasuri, Watch Store
Coduri ISIC
4773
Întrebări și răspunsuri
Q1
Unde se află Be in time?
Be in time are sediul la
Palas Mall Strada Palas nr 7A, Atrium, Nivel 1, Iași 700051, Romania
.
Q2
În ce zile sunt deschise Be in time ?
Aceasta listare a fost marcata ca inchisa.
Be in time este lun.–dum. 10:00–22:00 deschis1.
Q3
Care este adresa web (URL) a companiei Be in time?
Site-ul web al companiei Be in time este
www.bbcollection.ro
.
+
Companii suplimentare la această adresă
Palas Mall Strada Palas nr 7A, Atrium, Nivel 1, Iași 700051, Romania
Dinamic Vega
Magazine de mobila
ECCO Palas Iasi
Magazine de Încălțăminte
Humanic
Magazine de Încălțăminte
KFC
Afaceri la această adresă
La Cupola
Restaurante
Magazin IQOS
Afaceri la această adresă
Vedeți mai multe companii la această adresă
+
Companii în Cod Postal 700051
Companii în 700051:
224
Categorii
Shopping:
45 %
Restaurants:
23 %
Altul:
32 %
Preț
Moderat:
60 %
Ieftin:
40 %
Altul:
0 %
Cod postal
332:
26 %
232:
21 %
73:
14 %
74:
14 %
72:
7 %
31:
5 %
75:
5 %
Altul:
9 %
Cartiere
Centru:
53 %
Etaj 1:
7 %
Iasi:
7 %
Podu Roș:
13 %
Sector 3:
13 %
Uzinei:
7 %
Altul:
0 %
+
Căutare de afaceri
Cafea
Shopping
Bănci
Hoteluri
Farmacie
Taxiuri
Gaz
Automobilistică
Saloane de înfrumuseţare & Spa
Find nearby businesses
+
Scrie o recenzie
★
★
★
★
★
Trimiteți recenzia dvs