Informații de contact

Auto Europa
Calea Aradului, Timișoara, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0356 803 433
Telefon: 0356 803 400
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Această companie operează în următorul domeniu: Dealeri de Mașini Noi.
Industrie
Automobilistică »  Dealeri de Mașini Noi
Implicat în:
Dealeri de Mașini Noi
Coduri ISIC
4510

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Auto Europa?

Numărul de telefon al companiei Auto Europa este 0356 803 433.
Q2

Unde se află Auto Europa?

Auto Europa are sediul la Calea Aradului, Timișoara, Romania, Județul Timiș.
Q3

În ce zile sunt deschise Auto Europa ?

Auto Europa este lun.–vin. 09:00–18:00; sâm. 10:00–12:30; închis dum. deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Auto Europa?

Puteți contacta Auto Europa telefonic la numărul 0356 803 433.
Q5

Care este adresa web (URL) a companiei Auto Europa?

Site-ul web al companiei Auto Europa este www.autoeuropa.ro.
+

Scrie o recenzie