Andra Lungu
5,0 ★★★★★ 10+ recenzii
Informații de contact
| luni | |
| marți | |
| miercuri | |
| joi | |
| vineri | |
| sâmbătă | |
| duminică | |
descrierea activității
Andra Lungu este amplasată în Piatra Neamț, Județul Neamț.
Industrie
Servicii financiare
Implicat în:
Financial Company
Coduri ISIC
6619
Întrebări și răspunsuri
Q1
Unde se află Andra Lungu?
Andra Lungu are sediul la Piata Stefan cel Mare, nr. 18, et.1, Piatra Neamț, Județul Neamț, 61019.Q2
În ce zile sunt deschise Andra Lungu ?
Andra Lungu este lun.–dum. 24 de ore deschis1.Q3
Care este adresa web (URL) a companiei Andra Lungu?
Site-ul web al companiei Andra Lungu este
www.ovb.ro.
+Companii suplimentare la această adresă
Piata Stefan cel Mare, nr. 18, et.1 Piatra Neamț, Județul Neamț, 61019
+Companii în Cod Postal 610197
+Feedback de afaceri
★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile5,0★★★★★10+ recenzii în altă parte
0 recenzii
Fii primul care scrie o recenzie.