Andra Farm

Informații de contact

Andra Farm
Dumbrăveni 727225, Romania
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0230 537 091
Ore: Arată
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Industrie
Shopping
Implicat în:
Farmacie
Coduri ISIC
4772

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Andra Farm?

Numărul de telefon al companiei Andra Farm este 0230 537 091.
Q2

Unde se află Andra Farm?

Andra Farm are sediul la Dumbrăveni 727225, Romania, Județul Sibiu.
Q3

În ce zile sunt deschise Andra Farm ?

Andra Farm este lun.–vin. 08:00–18:00; sâm. 09:00–16:00; dum. 10:00–14:00 deschis1.
Q4

Există un contact principal pentru Andra Farm?

Puteți contacta Andra Farm telefonic la numărul 0230 537 091.
+

Companii în Cod Postal 727225

Companii în 727225: 12

Categorii

Restaurants:  13 %
Shopping:  13 %
Industry:  10 %
Automotive:  10 %
Altul:  54 %

Cod postal

230:  36 %
74:  27 %
234:  9 %
72:  9 %
75:  9 %
76:  9 %
Altul:  0 %
+

Scrie o recenzie