Andante Cafe
4,1 ★★★★★ peste 1000 de recenzii
Informații de contact
| luni | |
| marți | |
| miercuri | |
| joi | |
| vineri | |
| sâmbătă | |
| duminică | |
descrierea activității
Această companie operează în următorul domeniu: Cafenele. Vânzările anuale ale Andante Cafe sunt de aproximativ USD 40.000.
Implicat în:
Cafenele
Coduri ISIC
5610
Întrebări și răspunsuri
Q1
Care este numărul de telefon al companiei Andante Cafe?
Numărul de telefon al companiei Andante Cafe este 0786 257 400.Q2
Unde se află Andante Cafe?
Andante Cafe are sediul la Strada Mircea cel Bătrân 150, Constanța 900642, Romania, Județul Constanța.Q3
În ce zile sunt deschise Andante Cafe ?
Andante Cafe este lun.–dum. 07:00–01:00 deschis1.Q4
Există un contact principal pentru Andante Cafe?
Puteți contacta Andante Cafe telefonic la numărul 0786 257 400.Q5
Care este adresa web (URL) a companiei Andante Cafe?
Site-ul web al companiei Andante Cafe este
www.listafirme.ro.
Q6
Care sunt cifrele de vânzări anuale ale companiei Andante Cafe?
Andante Cafe are vânzări anuale de aproximativ USD 40.000.Q7
Compania Andante Cafe are disponibil serviciul de Wireless Internet (WiFi)?
Da, Andante Cafe are o rețea Wi-Fi disponibilă în acest centru.Q8
Compania Andante Cafe livrează?
Da, Andante Cafe oferă livrarea ca opțiune, Apelați numărul 0786 257 400 pentru ami multe detalii. +Companii suplimentare la această adresă
Strada Mircea cel Bătrân 150, Constanța 900642, Romania
Bloc G1-ECOmove
Afaceri la această adresă
+Companii în Cod Postal 900642
+Feedback de afaceri
★★★★★Nu există recenzii pe ToateAfacerile4,1★★★★★peste 1000 de recenzii în altă parte
0 recenzii
Fii primul care scrie o recenzie.