Administrari Imobile

Informații de contact

Administrari Imobile
Șoseaua Mihai Bravu Nr. 384, București, Romania
Dudeşti, București
Obţineţi indicaţii de orientare.
Telefon: 0736 366 282
Hărți Google: Vizita
Call
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Administrari Imobile este amplasată în Dudeşti, București.
Industrie
Îngrijire la Domiciliu
Implicat în:
Apartment Building
Coduri ISIC
6810

Întrebări și răspunsuri

Q1

Care este numărul de telefon al companiei Administrari Imobile?

Numărul de telefon al companiei Administrari Imobile este 0736 366 282.
Q2

Unde se află Administrari Imobile?

Administrari Imobile are sediul la Șoseaua Mihai Bravu Nr. 384, București, Romania, Dudeşti.
Q3

Există un contact principal pentru Administrari Imobile?

Puteți contacta Administrari Imobile telefonic la numărul 0736 366 282.
+

Companii suplimentare la această adresă

Șoseaua Mihai Bravu Nr. 384, București, Romania Dudeşti, București
+

Scrie o recenzie